פוטושופ היא תוכנה וותיקה שכבר זוכה לגירסה ה- 13 שלה ועדיין נחשבת לתוכנה הטובה ביותר, הנפוצה ביותר והעדכנית ביותר לעריכת דימויים, התוכנה זוכה לשימוש רחב בקרב מקצועניים כמו צלמים, ארט דירקטורים ומעצבים גרפיים, לצד שימוש נפוץ של משתמשים ביתיים. התוכנה מציעה מבחר עשיר מאד של תכונות לעריכת דימוי, מ//ניקוי'' צילום מפגמים שנפלו ברגע הצילום ועד שיפור בניראות של הדימוי המצולם, בתכונה זו של התוכנה נעשה שימוש רחב כול כך בתעשיית הפרסום עד שרבים קוראים להחזרת הצילום הטבעי שאינו הופך דוגמניות למושלמות ופוגע בדימוי העצמי של אנשים רגילים. זו דוגמא אחת לחדירת תוכנת פוטושופ אל התחומים השונים ויש רבות רבות נוספות.

 

photoshop tutorialניתן למצוא במסגרות רבות שמטרתן בסופו של דבר להכשיר את המשתמש בשימוש שוטף בממשק התוכנה, למידת טריקים וטכניקות אפשריים בה, והתאמת אופן השימוש למדיום לו היא דרושה. ניתן לקבל  photoshop tutorial בבתי ספר לעיצוב, מסגרות ללימודי עיצוב במחשב, וכדומה, התרגול שם יעשה בהיקף רחב ובאופן אינטנסיבי, דרך אחרת ונפוצה היא באמצעות סרטונים ביו-טיוב, בסרטונים אלו מראים משתמשים מומחים טכניקות שונות ואף ישנם תרגולים שיטתיים אשר מלווים את המשתמש המתחיל ברזי התוכנה מההתחלה ועד רכישת בקיאות בתוכנה. דרך נוספת לרכוש ידע בתוכנה היא באמצעות הורדת קבצי עזר אשר מפשטים את ההתמודדות עם התוכנה על ידי הסברים וביאורים שונים.

 

פוטושופ לכול אחד

 

השימוש בפוטושופ מתאים לכולנו, מעריכת תמונות שצולמו במצלמה הביתית, עד עריכת אלבום תמונות מעוצב, מעריכת קומיקס אישי שקרובינו גיבוריו, ועד יצירת דימוי וויזואלי אחר, הוא מתאים למשתמש הביתי אך בשל איכות התוכנה והיקף תכונותיה היא גם אידיאלית למשתמש המקצועי, לכן כשאתם מחפשים photoshop tutorial כדאי להתאים את סוג החיפוש לייעוד לשמו דרושה לכם התוכנה, ישנם שימושים שיתאימו לדימוי וויזואלי כמו איור אך יתאימו פחות עבור צילום, אחרים יצטרכו את המהדורה המורחבת הכוללת טיפול בדימויים תלת מימדיים, ואילו לרובנו יספיקו היישומים הרבים שבתוכנה הבסיסית. פוטושופ נחשבת לתוכנה שהיא קריטריון המגדיר את תחום הדימוי הוויזואלי, ובקרב אלו שרוצים לרכוש הכשרה בתחום העיצוב בלתי ניתן לדמיין בימינו דילוג על בקיאות והבנה באפשרויות התוכנה