כבר למעלה משנים נחשבות אריזות מקרטון לאחד מסוגי האריזות המבוקשים ביותר וזאת בשל תכונותיהן הנהדרות. ראשית מדובר בנייר, וכידוע נייר מתכלה וניתן למחזור, על כן אריזות מקרטון מהוות כיום מוצר אשר עונה לטרנד הירוק שמאפיין כיום את מרבית מדינות העולם. מעבר לכך אריזות אלו מיוצרות בעלויות מזעריות, מה שמאפשר לצרכנים להשיג אותם במחירים מאד נמוכים. אריזות מקרטון משמשות כיום קשת מאד רחבה של תעשיות וענפים בתחומים שונים. אחד מהתחומים הללו הינו ענף הקוסמטיקה.

 

מהו הענף האידיאלי ביותר עבור אריזות מקרטון ומדוע?

 

ענף הקוסמטיקה נחשב לאחד מהענפים האידיאליים ביותר עבור שימוש באריזות מקרטון. מזה שנים רבות ניתן להבחין במגוון רחב של מוצרי קוסמטיקה המגיעים ב- cosmetics packaging מקרטון לרבות מוצרי איפור ועוד תכשירים קוסמטיים רבים. אריזות אלו מגיעות בגדלים שונים בצורות ייחודיות וניתן גם לערוך הדפסים שיווקיים על גביהן. בזאת למעשה נעוץ אחד מיתרונותיהן הבולטים ביותר של אריזות מקרטון בענף הקוסמטיקה, כלומר ביכולת הנהדרת שלהם לשווק את החברה היצרנית של אותו המוצר הקוסמטי.

 

מהם היתרונות של cosmetic packaging מקרטון?

 

cosmetic packaging מקרטון מאפשרות לארוז כל מוצר קוסמטי באופן המתאים לו בדיוק וזאת בשל רמת גמישותו של חומר ייצור האריזה. אין זה מפתיע מדוע כמעט בכל חנות קוסמטיקה בין אם בארץ או בחו"ל, אנו ניווכח בכמות בלתי מבוטלת של תכשירים ומוצרים שונים שנארזו בקפידה על ידי קופסאות מקרטון, שתוכננו בדיוק למטרה זו. אריזות מקרטון הינם אופטימאליות עבור שיווק כמו גם אחסון של מוצרי איפור וקוסמטיקה בזכות היותן מוצקות ויציבות ובשל יכולתן הגבוהה להגן על תכולתן מפני נזקים שונים במהלך הובלתן לדוגמא.

 

מה ניתן להדפיס על גבי אריזות מקרטון?

 

יתרון נוסף של אריזות אלו כאמור נובע מכך שהן מהוות אמצעי שיווק ופרסום יעיל ומוצלח. כך למשל ניתן להדפיס עליהן את לוגו החברה היצרנית ועוד פרטים שיווקיים בנוגע למוצר הקוסמטי שמצוי בתוך האריזה. מעבר לנושא השיווק ניתן גם לבצע על אריזות אלו הדפסים שונים הכוללים בין השאר הסברים רלבנטיים על המוצר, הוראות שימוש, אזהרות שונות, פירוט הרכיבים של המוצר ועוד אינפורמציה רבה.