יש יצרנים רבים של מוצרי קוסמטיקה בישראל. חלק גדול מהם גם מוכר את מוצריו ברחבי העולם. יצרנים אלו נזקקים לאריזות יפות למוצרים אותם הם מייצרים. מוצרי קוסמטיקה נחשבים למוצרים בעלי סטנדרט מיוחד. הם נחשבים למוצרים עדינים ואיכותיים. יש מוצרי קוסמטיקה שמגיעים בעיצוב מיוחד ולכן הם צריכים אריזות שונות ויפות. חברתנו יכולה להציע מגוון של Cosmetic Packaging ליצרנים השונים.

 

צריך לקבל ייעוץ לעיצוב האריזה

 

ייצור של מוצרי קוסמטיקה וטיפוח לסוגיהם הוא תהליך ארוך ומתיש. נעשים הרבה שלבים עד לקבלת מוצר טוב ועמיד לאורך זמן. לעיתים יש צורך בקבלת רישיונות של מוסדות רשמיים לאיכות המוצר. נושא השיווק של המוצר הוא חשוב מאוד. המוצר צריך להיות ארוז באריזה אטרקטיבית ומושכת את העין.

 

צריך לבחור אריזות מתאימות

 

 יש אריזות שונות מחומרים שונים. יש צבעים שונים של אריזות. יש צורות הדפסה והטבעה שונים. צריך להתייעץ עם מומחה בתחום על מנת למצוא את האריזה שתאפיין את המוצר ואת היצרן. אריזה שתבליט את איכותו ותגרום לקונה לרכוש אותו. צריך גם לשלב את הלוגו של היצרן, צריך לעשות מיתוג נכון.

 

צריך למצוא יצרן אריזות מתאים

 

צריך למצוא יצרן מתאים שייצר את האריזה האיכותית. חברתנו היא חברה שמתמחה בייצור Cosmetic Packaging  יש לנו ניסיון ומסורת בתחום. יש לנו ידע רב ויכולת לתת את העבודה המדויקת שדרושה לייצור מוצר איכותי שכזה. יש לנו את כל אמצעי הייצור וההדפסה. לכן כדאי לפנות אלינו לשם קבלת ייעוץ, הדגמה ושירות בנושא.

 

צריך להחליט על סוגי אריזה

 

לאחר שנפגשים כל הצדדים הנוגעים בנושא צריך להתחיל לעבור לפסים מעשיים. פגישות העבודה נערכות  בדרך כלל בהשתתפות יצרן המוצר, יצרן האריזות והיועצים המקצועיים של שניהם. לאחר שמתקבלות התאמות ראשוניות מחליטים על סוג העיצוב.

 

צריך להחליט על סוג העיצוב

 

יש הרבה אפשרויות לייצור  Cosmetic Packaging. יש חומרים מפלסטיק, מקרטון, אריזות שקופות ועוד. יש אריזות עם חלונות ובלעדיהם. יש הטבעות והדפסות רגילות, יש עם הדפסות תלת מימד ויש אפשרויות של הטבעה עם רדידי אלומיניום. יש הטבעות בצבעי כסף וזהב. יש אפשרות לשילוב צביעת לכה בין מבריק ומט. הכול אפשרי ובר ביצוע. הכול יבוצע לפי בקשת הלקוח ובצורה איכותית וטובה.