בר מצווה בכותל, בחירה ישראלית ההופכת כול אירוע למיוחד ומרגש עד דמעות, זהו החיבור של הילד עם משפחתו, עם מסורת ישראל וההיסטוריה פה, והיא גשר בין העבר לעתיד, בין הארצי לשמיימי.

 

בר מצווה בכותל זיכרון חיובי לכול החיים

 

ישנן הרבה אפשרויות לחגוג בר מצווה, אחת הקסומות בהן היא בעלייה לתורה הנעשית בביקור בכותל, ולאחריו חגיגה במסעדה איכותית באולם פרטי, תוך ניצול היכולות של מטבח מקצועי ופעיל בזמן אמת. העלייה לכותל מחברת את כול באי האירוע אל המסורת היהודית, ונוסכת ריגוש מיוחד באירוע, כשכול אחד מהמוזמנים והמוזמנות יכול גם לגעת באבני הכותל בעצמו ולמצוא לעצמו רגע לומר תפילה ולבקש בקשה. לאחר ההליכה אל הכותל אפשר לנוח במסעדה טובה שתמלא את כול צרכי המוזמנים, מזון משובח המוגש בנדיבות כיד המלך, אווירה שמחה, בהירה ומקצועית, וטעם שמעורר עונג גדול אצל כול המוזמנים, זוהי דרך מצוינת לסיים את החגיגה בטעם טוב, וליטול פרידה מתוקה מהמוזמנים, בידיעה שהחוויה המספקת תישאר בזיכרונם שנים רבות, ותקשר להם בילדכם ובכם.

 

טיפים לבחירת מסעדה טובה לאחר בר מצווה בכותל

 

טיפ ראשון- ראשית כדאי שהמסעדה תהיה בעיר ירושלים, כך לאחר שהמוזמנים מגיעים ממקומות שונים בארץ, ומגיעים לכותל, תוכלו בתום האירוע המרגש, לרענן ולהשיב כוחות במסעדה בעיר, מבל לפתוח פערי זמן גדולים בין שני חלקי האירוע.

 

טיפ שני- בר מצווה בכותלדורשת ניוד האורחים כמה פעמים, פעם לאירוע בכותל ופעם למסעדה, לכן כדאי לכם לשים לב על תפריט מתגמל ומגרה, שיעודד את השתלבות האורחים בכול שלבי האירוע, ויעלה את ערכו, בחירה במסעדת בשרים מבטיחה לכם נוכחות מלאה מצד אורחיכם וסיפוק מושלם מהארוחה.

 

טיפ שלישי- בר מצווה בכותל הוא אירוע ירושלמי וישראלי מרגש, בחרו במסעדה שמכבדת את האירוע במנות מוקפדות, טעימות, שעושה שימוש בחומרי גלם מעולים, ויודעת להוציא מהם את המרב בטיפול צוות מקצועי של טבחים מנוסים וכישרוניים, לכן אנו ממליצים לכם לבחור במסעדה בעל מוניטין ושם.

 

טיפ רביעי- בר מצווה בכותל הוא אירוע מרגש מאד לילד וגם לחבריו, זהו אירוע מכונן בחייו של הילד, לכן לאחר האירוע המרגש יש צורך בפורקן והטבת הגוף והנפש באוכל עשוי טוב ומגש בנדיבות, בחרו מסעדה שמציעה בשרים בשפע של מנות מהם ניתן לבחור, ועדיף שיהיה לה זה מגע המייחד ומעלה אותה מרמת המסעדה הבשרית הרגילה, כמו סגנון מטבח ממקום אחר בעולם, ועדיף ממדינה שידועה על מטבח הבשרים שלה, כמו כן בדקו את תפריט הקינוחים, מנות הילדים, ותפריט היינות.

 

טיפ חמישי- בדקו איזה אולם תקבלו, כמה אנשים הוא יכול להכיל, כמה מלצרים יופקדו על הטיפול במוזמנים, וכו'' , וכמובן גם את התשתיות הטכנולוגיות אשר יאפשרו לכם הקרנת סרט משפחתי, מצגת וכדומה.

 

בר מצווה לכותל הזמנה למשמעות

 

בר מצווה בכותל היא בחירה ערכית שהופכת את האירוע לחורג מהשטאנץ המוכר, ומעלה אותו לאירוע משמעותי ומעצב בחיי הילד, זו בחירה מצוינת שמוטב ללוות בחלק של חגיגה ותזונה מספק ומשיב אנרגיות.