טיפים מקצועיים עבור בניית אתרים

במאמר זה יסופקו מספר טיפים מקצועיים אודות בניית אתרים. מומלץ לעיין במאמר זה לעומק על מנת לבנות לעצמך אתר מניב שימשוך לקוחות רבים להתעניין במוצרי בית העסק שלך. אתר יפה ומשוכלל הוא ערובה להצלחתך העסקית לא פחות מאשר טיב השירות שלך ורמתך המקצועית.


בטרם תיגש למחשב, עמול על שלד האתר

שלד האתר הוא המבנה הכללי של האתר: תכנון שלך לגבי הצבת התפריטים, הצבת הדפים, ועריכת האתר במסגרות. שלד זה אמור למפות, למעשה, את כל רכיבי האתר ולהציב את התכנים השונים בדפים הנכונים.


השתדל לחלק את מוצרייך לרמות

הדבר נכון לכל סוג של אתר בכל שירות, ולא רק עבור מקצועות בהם החלוקה לרמות בולטת במיוחד כמו לימוד מתמטיקה או קניית שמלת כלה. אפילו אתר העוסק בעבודות שחורות, עבודות כפיים, או כל דבר אחר – חייב להיות מחולק לרמות ביצוע של השירותים והמוצרים השונים, עם מחירים העולים בסקאלה שלהם ככל שרמת המוצר או השירות גבוהים יותר.


אתר חברת בניית אתרים

איתור חברה זו חייב להיעשות על ידי השוואת מחירים באינטרנט, התייעצות עם חברים שבנו אתר אינטרנט בעבר, התייעצות עם אנשי הייטק מקצועיים בתחום בניית האתרים, ולבסוף – עיון בכתבי עת העוסקים באינטרנט. על ידי ארבעת גורמי ייעוץ אלה תוכל להגיע לחברת בניית אתרים מקצועית, שתוכל לשים את מבטחך בה, והיא תדאג לאתרך בצורה הטובה ביותר – מאחסונו בשרת ועד לעיצוב ולתכנות.


בטרם תבצע סגירת עסקה, בדוק את החברה הזו בציבור

שאל אנשים שמעורים בשוק חברות בניית האתרים, שוטט בפורומים באיטנטרנט, או חפש את שם החברה הנקוב במנועי חיפוש שונים באינטרנט. במידה ונתקלת בביקורת שלילית רבה ובולטת אודות חברה זו, התחל את תהליך הייעוץ מההתחלה עד לאיתור חברה בטוחה יותר.


השתדל להטיל את כל משימות הסקיצה של האתר על החברה

טיפ זה יחסוך לך עבודה על האתר ותוכל להמשיך לעסוק במקצוע שלך ולהשאיר למקצוענים את הטיפול באתר. חברות אלה מעסיקות בדרך כלל גרפיקאים שישמחו לעמוד לשירותך ולעצב לך את האתר. במידה ואתה עובד עם מעצב חיצוני, חשוב לעדכן אותו בגדלים של התמונות והתפריטים השונים שסיכמת עם החברה, על מנת שיבוצע תיאום מלא בין הגורמים.