שיווק באינטרנט נמצא במגמת עלייה מתמדת, אנשים גילו את הפוטנציאל העצום בכלי שנמצא זמין אצל כל אחד ואחד. האינטרנט הוא נחלת הכלל אפילו של הזאטוטים הקטנים, מה שאומר שעוד כמה שנים הדור הבוגר יהווה אוכלוסייה שהתחנכה כבר מילדות על "ברכי האינטרנט" וכמעט ולא יהיה בנמצא אנשים שכלי זה יהיה זר להם. היופי באינטרנט שהוא נוח לתפעול ונמצא בכל בית. רוב האנשים מעידים על עצמם שהם משתמשים בו לפחות כשעה ביום.

 

 

שיווק

 

כיום כמעט שכל חיפוש מתחיל בדפי האינטרנט, אם לשם בירור עניין כלשהו או לטובת חיפוש מבצעים והטבות. "הרב גוגל" נהפך להיות מונח נפוץ, הכוונה היא שברגע שעולה תהייה בכל תחום כלשהו, ישר פונים לברר אצל גוגל ונותנים ל"רב גוגל" להכריע. כיוון שכלי זה כה נפוץ הוא מהווה הזדמנות מצוינת עבור אלפי חברות ועסקים קטנים כגדולים לשווק את עצמם. קידום אתרים, שיווק מוצרים, מכירה של מוצרים כל אלא אופציות שניתן לשווק בעזרתו.

 

חברות

 

קידום אתרים דרך שיווק באינטרנט הנה אחת הדרכים היעילות והקלות. שיווק ע"י כלי זה אינו מצריך שום מאמץ פיזי ואף אינו מצריך הבנה בתחום. כיום קיימות בשוק חברות אשר תפקידן הוא לשווק עבור האדם הפרטי את האתר, כך שכל שנישאר ללקוח הוא לשתף פעולה, לספק פרטים וכמובן שלשלם עבור השירות. היתרון הגדול של שיווק מעל דפי האינטרנט הוא העובדה שניתן לשלוט על כל הפרמטרים. ניתן לשלוט על המילים המקודמות, על קהל היעד, על מיקומי התפוצה בעולם וכמובן שלשלוט על גובה ההוצאה.

 

חשיפה

 

חשיפה שווה הצלחה, ללא חשיפה לא משנה כמה האתר שלך נגיש, שואב פנימה, לא משנה כמה המוצר שלך חכם וססגוני ולא משנה כמה המחיר מפתה, ללא חשיפה לא יידעו עליך, כך שאתה והמוצר שלך תישארו מאחור, מאחורי הקלעים. קידום יעיל מאפשר לעבור לשלב הבא, לשלב בו יש בינך לבין הלקוחות הפוטנציאלים אינטראקציה, לשלב בו העסק שלך עובר שלב אחד קדימה, לשלב המעשי, לשלב שמחזיר את הכדור לידיים שלך אל התחום שלך. לסיכום: את העסק שלך עליך לנהל, אך  את קידום העסק  תן לאינטרנט להניע.