האייפון שלי הוא הדבר הכי יקר לי בעולם. נכון, יש גם את ההורים של כל אחד מאיתנו, אבל באופן ספציפי, אייפון הוא דבר חשוב ביותר, אבל באמת שכשקורה משהו לאייפון שלי, אני מתחילה לבכות. וזה בדיוק מה שקרה ללקוחה במעבדת תיקון אייפון מהגדולות בשוק, מעבדת ifix  תיקון אייפון העניין היה יציאה לבילוי עם חברות של מספר ילדות בטיילת של ת"א הן היו די בטוחות שלא יכניסו אותן, כי הן הרי בנות שש עשרה ומסיבות שכאלו הן לגילאים גדולים יותר, אבל אלי חבר שלי עובד במועדון וסדר שיכניסו אותנו. האמת, אולי באמת עדיף שלא היו מכניסים אותנו, כי הייתה שם אחת הבחורות שתתה שם כמו איזה אלכוהוליסטית וחטפה הרעלת אלכוהול ופינו אותה לבית חולים.

באופן כללי כולם שתו המון אלכוהול ובאיזה רגע הרגשתי שאני חייבת לנשום קצת אוויר, כי כולם עישנו מסביבי וזה עשה לי בחילה, אז יצאתי החוצה איפה שהדק, עם חברה שלי ספיר והיא עשתה כאילו היא הולכת לקפוץ למים, אז הוצאתי את האייפון כדי לצלם אותה ופתאום הוא החליק לי מהידיים ונפל בדיוק בין שני דקים, פשוט נתקע שם והגלים נכנסו והרטיבו אותה, שזה מה שהכי הלחיץ אותי.

קראתי לאלי מהמועדון והוא הצליח עם האולר שלו לחתוך קצת את העץ ולהוציא לי את האייפון, אבל האייפון שלי, החתיך שלי שאני חולה עליו נרטב לגמרי ואי אפשר היה להדליק אותו.

ביקור במעבדה לתיקון אייפון

ביום שאחרי הייתי כולי עם כאב ראש מטורף, אבל הייתי חייבת תיקון אייפון דחוף, כי אין לי חיים בלי האייפון שלי. אז התקשרתי לאיזה מעבדה לתיקון אייפון בתל אביב, שאלתי כמה עולה תיקון אייפון 4, הם שאלו אותי מה הבעייה, אז אמרתי שנפל לי למים ונרטב, והם אמרו לי שאני אביא את המכשיר עוד היום והם יעשו תיקון אייפון מהיר תוך מקסימום חצי שעה.

הייתי חייבת לישון איזה שעה, כי הייתי מפורקת, ואז הלכתי עם ספיר, זאת שרצתה לקפוץ לים, ישר למעבדה. ישבנו שם קצת כי היה תור ואז איזה טכנאי נגש אלי ושאל מה הבעייה. נתתי לו את האייפון והוא אמר שיש קורוזיה במכשיר ושאולי צריך לעשות החלפת מסך אייפון.

בסופו של דבר

חיכינו עוד חצי שעה ואז בא הטכנאי ונתן לי את האייפון שהיה כמו חדש. נשקתי אותו – את האייפון לא את הטכנאי וזה כולה עלה לי 500 ₪, לא נורא כל כך. באופן כללי, כאשר נשבר האייפון, או כאשר יש צורך באיזשהו תיקון של מסך אייפון, כדאי מאוד לפנות למעבדות הללו.