אם אתם בעלים של חברת הובלות ואתם מרגישים שהגיע הזמן להתפתח ולהרחיב את מעגל הלקוחות שלכם, נקודת ההתחלה שלכם בעולם הפרסום תהיה האינטרנט. האינטרנט הוא כלי נהדר לפרסום ולהפצת העסק שלכם. שלא כמו פליירים או מודעות על לוחות מודעות עירוניים, האינטרנט מגיע לכל מקום ומאפשר חשיפה של העסק שלכם בפני מיליונים מדי יום.

השלב הראשון בפרסום באמצעות האינטרנט לחברות הובלות הוא בניית אתר. במאמר הבא תמצאו את כל מה שרציתם לדעת על בניית אתר לחברת הובלות. קריאה מהנה!

בניית אתר לחברת הובלות – באופן עצמאי או מקצועי?

אם יש לכם גישה למחשבים, אין שום סיבה שלא תוכלו לבנות בעצמכם אתר לחברת ההובלות שלכם, אך חשוב שתדעו שיש לכם יתרונות וחסרונות. היתרון הברור הוא שזה לא יעלה לכם יותר מדי, ואם ממש תחסכו, הרי שזה אפילו לא יעלה לכם אגורה. ישנן כל מיני פלטפורמות שמאפשרות להקים אתרים חינמיים, ללא כל השקעה כספית, אך כמובן שמדובר בתבניות פשוטות למדי. היתרון הנוסף בלהקים אתר באופן עצמאי הוא שזהו סיפוק גדול מאד להקים באופן עצמאי אתר לעסק שלך.

אך כאמור, בניית אתר אינטרנט לחברת הובלות כמו לחברת קבוצת ההובלות באופן עצמאי היא גם בעלת חסרונות מסויימים. קודם כל, למרבית בעלי העסקים אין כל כך זמן להתעסק בבניית אתר, כך שהתוצאות לא מרהיבות בדרך כלל, ובנוסף, כדי שהאתר באמת יצליח וימוקם במיקומים טובים במנועי החיפוש, כך שאנשים רבים יחשפו אליו, הרי שחשוב שהאתר יהיה בנוי בצורה מסויימת.

מהו אתר מקצועי?

אתר אינטרנט מקצועי הוא לא רק אתר שנראה יפה. לא משנה אם השקעתם אלפי שקלים בעיצוב האתר שלכם, זה ממש לא אומר שהאתר יצליח. כמובן שחשוב שהאתר יראה טוב, משום שברגע שגולשים יכנסו אליו, הם מן הסתם יעדיפו אתר שנראה טוב ומקצועי, על פני אתר חובבני שמשדר חוסר רצינות. אולם, ישנם מספר כללים שחשוב ליישם כאשר בונים אתר אינטרנט לחברת הובלות.

חשוב למלא את האתר בכמה שיותר תוכן רלוונטי לעולם ההובלות. חשוב למנות את השירותים השונים שחברת ההובלות מספקת ללקוחות שלה תחת קטגורית שירותי הובלות חשוב לצרף תמונות וסרטונים ולהפוך את האתר לאתר מגוון ומעניין, שיגרום ללקוחות להשאר בו ולא לצאת ממנו ולעבור לאתר הבא בתור.