מחבר:

 

בעולם כמו שלנו, כאשר התחרות היא כל כך רצינית בין חבורת הביטוח והסוכנויות השונות, אין ספק בכלל שכל חברה צריכה לעשות את כל מה שביכולתה כדי להיות החברה המובילה. בעולם סוכנויות הביטוח אנחנו רואים שמצד אחד יש כמה חברות מאוד גדולות שמהוות את החברות המרכזיות, אך מה עולה בגורלן של החברות הקטנות יותר? וכיצד הן יכולות לשאוף להגדלת חוג הלקוחות שלהן? אחד מהדברים שאותן חברות צריכות לעבוד עליהם כל הזמן, זה על הפרסום, כי הפרסום מצליח, ופרסום טוב הוא לרוב מה שגורם לעסק אחד להיות בעל יותר לקוחות מאשר עסק אחר. בימינו כאשר מדברים על פרסום מדברים בעיקר על האינטרנט, ואם כבר אינטרנט, אז אין ספק שצריך להתחיל בניית אתר טוב לעסק.

 

 

למה צריך אתר לעסק

 

 

כל עסק, בין אם הוא חברה או סוכנות ביטוח ובין אם הוא עסק לכל עניין אחר, צריך שיהיו לו אתר אינטרנט, כי קשה מאוד לעבוד בימינו ללא אתר אינטרנט. ראשית, הלקוחות תמיד מצפים שלעסקים השונים יהיו אתרי אינטרנט, כי עסק של סוכנות ביטוח שיש לו אתר אינטרנט נראה עסק רציני יותר מאשר עסק שאין לו אתר. שנית, בעלי חברת הביטוח יכולים להכניס לאתר את כל החדשות לגבי הביטוחים השונים, בין אם זה מחירו של ביטוח רכב ובין אם זה הצעות לפוליסות כאלה ואחרות. בנוסף, אם על ידי פליירים או על ידי כרטיסי ביקור סוכנות ביטוח מסוימת יכולה להגיע רק לאנשים שנמצאים לידה, הרי שעל ידי אתר אינטרנט אותה סוכנות ביטוח יכולה להגיע גם ללקוחות שנמצאים מאוד רחוקים ממנה מבחינה פיזית. אתרי האינטרנט מאפשרים לנו להגיע לכל עסק ולכל לקוח, ולכן בכך סוכנות ביטוח אשר יש בה שאפיה להגדיל את חוג הלקוחות, צריך להיות גם אתר אינטרנט טוב שיעזור בהגשמת העניין הזה.

 

איך לעשות אתר

 

זה לא סוד שלא חסרות תוכנות בשוק שכל בעל עסק יכול לנסות לבנות בעזרתן אתר אינטרנט לעסק שלו, אך השאלה היא האם אתר כזה יכול לענות על כל הדרישות. חשוב מאוד להבין את הנקודה שאתר האינטרנט הוא הרבה פעמים הדבר הראשון שהלקוחות רואים על העסק, ולכן האתר הזה חייב להיות מושקע ולמעשה הוא צריך להיות מושלם. לקוח שנכנס לאתר אינטרנט לא שוהה בו יותר מידי זמן, ותוך זמן קצר הוא מבין האם יש לו עסק עם אנשים רציניים שהשקיעו בבניית אתר טוב וידידותי או שמדובר על אתר שלא נעשה בו ההשקעה הדרושה. כתוצאה מכך, אין ספק שעדיף להשקיע יותר ועדיף להשאיר את המשימה של בניית האתר לסוכנות הביטוח למומחים הגדולים באמת. יש הרבה חברות שהתפקיד שלהן הוא לבנות אתרי אינטרנט לעסקים, בין אם זה לעסקים גדולים ובין אם זה לעסקים קטנים, ועדיף לפנות לאחת מהחברות האלה אם רוצים להגיע לתוצאות מרשימות באמת. מוטב לבחור חברה שיש לה ניסיון ורזומה טוב בנושא של בניית אתרי אינטרנט לסוכנויות ביטוח, כי חברה כזו יכולה לדעת מהניסיון שלה מה הדרישות שיכולות להיות לסוכנות הנסיעות מהאתר שאותו היא בונה, וזה יכול לקצר הרבה תהליכים וזמן.