מחבר:

 

אם עדיין אין לכם אתר עסקי באינטרנט, על אף שהעסק שלכם כבר פועל למעלה ממספר חודשים, אנו מצטערים לבשר לכם שקרוב לוודאי הפסדתם במהלך התקופה הזו לא מעט לקוחות ורכישות לטובת המתחרים שלכם. אתר באינטרנט כיום הוא חובה של ממש עבור בתי עסקים מכל סוג שהוא וחברות קטנות או גדולות. בנוסף ניתן גם למצוא מסלולי שיווק באינטרנט בקונסטלציות אחרות, ולא פחות יעילות ורווחיות. אף על פי כן הבסיס ההתחלתי של כל שיווק באינטרנט הוא הקמה של אתר עסקי, ולאחר שדאגתם לבנייה של אתר איכותי ומקצועי, ניתן לגשת אל מסלולי השיווק והפרסום הנוספים.

 

פרסום במדיות חברתיות- דף עסקי בפייסבוק

 

יצירה של מודעות פרסום באחת מהמדיות החברתיות הגדולות ביותר בעולם, יכול בהחלט להבטיח לכם תוצאות משתלמות ראויות לטווחה הקצר והרחוק. הפרסום דרך פייסבוק יכול לכוון את קהל היעד שלכם באינטרנט או אל האתר העסקי החיצוני שבבעלותכם או אל העמוד העסקי שלכם בפייסבוק. כמו כל שיווק באינטרנט לרבות פרסום במנועי החיפוש ובפרט במנוע החיפוש של גוגל, גם שיווק בפייסבוק ייעשה בהתאם לגודל התקציב שעומד ברשותכם.

 

 

כיצד הפרסום בפייסבוק עובד?

 

פייסבוק מאפשרת לכם להימנע מהוצאות עבור קידום ממומן ולפרסם עמוד עסקי בפייסבוק מבלי עלויות על שיטת הקידום האמורה. קרוב לוודאי שאתם מודעים לעובדה שככל שתזכו לכמות גדולה יותר של לייקים כך גם תגדילו את מעגל הלקוחות הקיים שלכם ותיהנו מסיכויים גבוהים יותר לביצוע של רכישות פוטנציאליות. בעמוד העסקי שייצרתם תוכלו להכיל מספר פרטים בנוגע לעסק שלכם וביניהם, הנחות ומבצעים, מתן מענה הולם עבור שאלות מצד הגולשים וכמובן תוכלו לייצר מערכות יחסים קרובות יותר עם מעגל הלקוחות שלכם.

 

מה יש להוסיף בעמוד העסקי בפייסבוק?

 

 

אין צורך בתשלומים על מנת לפרסם בעמוד העסקי בפייסבוק כל מיני פרטים, מדובר בתהליך פשוט כאשר אם תקפידו לשלב בעמוד תכנים איכותיים והטבות משתלמות קרוב לוודאי שכמות הכניסות והפניות אל העמוד שלכם תגדל בצורה משמעותית. במרבית המקרים, יהיה צורך, לפחות בשלבי הפרסום הראשונים לפנות לתהליכי קידום ממומן על מנת לזכות בלחיצות של לייק בכמות מספקת.