לימודי עיצוב גרפי בשגב שלום נועדו להכשיר את דור העתיד של המעצבים המוכשרים והמובילים של ישראל. הלימודים כוללים כמה תחומים, כמו לימודי תוכנה שונים לצד הכרות מעמיקה עם הפן העסקי של התחום, כולל התאמה לדרישות של השוק, התאמה לצרכי הפרסום הכוללים של הלקוח, העקרונות הבסיסיים של עיצוב, ועוד. עבור מי שמחפש הסבה מקצועית, לימודי עיצוב גרפי מציעים אפשרות מיוחדת במינה ללימודים אינטנסיביים, אך משתלמים במיוחד. כאן תוכלו ללמוד מקצוע מבוקש שהוא לא רק בעל דרישה גבוהה בשוק העבודה, אלא גם משתלם ורווחי במיוחד. למי זה כדאי? עוד על הנושא הזה לפניכם.

למי מתאימה הסבה מקצועית לגרפיקה?

לימודי עיצוב גרפי כלימודים שניים יתאימו מאוד עבור מי שיש לו כישרון יצירתי, ויודע כי יש לו גם יכולת התמדה ויכולת ללמוד בהצלחה גם בגיל מתקדם יותר. לעיתים קרובות תוכלו לשלב את הלימודים בהצלחה גם עם משרה מלאה, היות ויש לא מעט מכללות מקצועיות אשר מציעות מסלולים מעולים של לימודי ערב. אם למדתם תואר ראשון בתחום הלימודים ההומניים, כמו לימודי מדעי החברה והרוח, אך לא מצאתם תחום עבודה פרקטי לאחר הלימודים, לימודים לעיצוב גרפי יכולים בהחלט גם להתאים לכם, היות ויש לכם כבר תואר ראשון, תנאי בסיסי לקבלה לכמעט כל עבודה טובה היום, והלימודים הנוספים בתחום הגרפיקה יכולים להיות קצרים הרבה יותר. כדאי לדעת שיש אפילו מסלולים מקוצרים בני שנה עד שנתיים, אשר מכוונים במיוחד לדרישות העדכניות של שוק העבודה, ואם אתם מתכננים הסבה מקצועית, קורסים אלו יתאימו לכם כמו כפפה ליד.

במהלך הלימודים

עבור מי שכבר יוצא לדרך ומתחיל בלימודים עבור ההסבה המקצועית אל תחום הגרפיקה נמליץ כאן על שתי דברים חשובים. ראשית, יש לבנות את תיק העבודות שלכם עוד בזמן הלימודים עצמם. התייחסו אל כל הגשה והגשה במלוא הרצינות, על מנת שתוכלו אחר כך להציג אותם כראייה ליכולת הטכנית הגבוהה שלכם וליכולת שלכם להרים פרויקט שאפתני בהצלחה. שנית – שמרו על קשר טוב עם המורים שלכם, ולנו אין ספק כי תצליחו.