אם גם אתם תוהים על קנקנה של הכותרת הנ"ל, אנו ממליצים לכם להמשיך ולקרוא את המאמר הנוכחי כדי להתרשם מהאופי ומתכני הלימוד המועברים במסגרת של קורס תוכנת פוטושופ המיועד לעצלנים ובקצרה קורס פוטושופ בשבלי לעצלן. אז בעיקרו של דבר, הקורס עצמו נקרא קורס לעצלנים מכיוון שהתלמיד עצמו איננו נדרש לזוז מילימטר מכיסא המחשב שלו, כל שעליו לעשות הוא להכין לעצמו כוס קפה לשבת מול הסרטון בו מסביר לו המדריך הכול על נפלאותיה ורזיה של תוכנת הגרפיקה הממוחשבת הפופולארית ביותר בעולם כולו, פוטושופ.

קורס ללימוד פוטושופ לעצלנים

קורסי לימוד של פוטושופ און ליין אינם כאמור מחייבים את התלמידים לצאת מביתם או להירשם לבית ספר כזה או אחר ללימודי תוכנות גרפיקה ממוחשבות. קורסי לימוד של פוטושופ דרך האינטרנט אינם נופלים באיכותם מהקורסים המוצעים כיום במכללות ובבתי הספר, מדובר למעשה בדיוק באותה רמת השירות. במהלך קורס זה יועברו מספר נושאי לימוד מרכזיים וכלים מתקדמים שמציעה תוכנת פוטושופ מבית אדובי.

מה כלול במסגרת הלימודים של פוטושופ?

מבין נושאי הלימוד המועברים בקורסים של פוטושופ און ליין ניתן למנות את הבאים, עיבוד של תמונות בצורה מקצועית, ריטוש תמונות, עריכה של תמונות המיועדות לאינטרנט או המיועדות לדפוס, כיצד ליצור מניפולציות מתקדמות בתמונות, יצירה של אפקטים מורכבים על גבי תמונות בצורה אמינה, עיצוב תמונות פרסומיות, תיקון ושיפוץ של תמונות פגומות או של תמונות ישנות במיוחד, שיפורים מדויקים התמונות וכיוצא בזה. ברמת העיקרון קהלי היעד של לימודי פוטושופ הינם רבים ואינם ברובם מחייבים דרישות קדם כלשהן.

ללמוד בצורה נוחה ואפקטיבית- לימודי פוטושופ און ליין

כיום כל מי שעוסק בצילום, בעיצוב גרפי, גרפיקה ממוחשבת עיצוב אופנה, עיצוב פנים, עיצוב אלבומים דיגיטאליים יכול לקבל רבות מקורס מקצועי ללימודי פוטושופ מתקדמים. קורס פוטושופ און ליין מהבית מעניק הזדמנות מצוינת לבחור את שעות הלימוד ואת הימים המתאימים ביותר ללמידה כמו גם את קצב ההתקדמות של החומר הנלמד בהתאם לכישורים וליכולות שמפגים התלמיד. מדובר בבחירה מצוינת שאיננה מחייבת בטרחה ובזמן יקר אחר נסיעות תהליכי רישום ועוד.