מחברת:

 

הרבה דברים בחיים אפשר לעשות לבד, ואפשר להזמין איש מקצוע אשר יעשה את העבודה, כמו למשל צביעת דירה, תיקון ברז דולף ועוד. כך גם בניית אתר אינטרנט אפשר לבנות לבד ואפשר לפנות אל איש מקצוע, או אל חברה אשר מתמחה בבניית אתרי אינטרנט. מי שיש לו מעט ידע במחשבים, מעט חוש טכני, יכול להיעזר בתבניות חינמיות אשר מוצעות ברחבי הרשת בכדי לבנות אתר לבד. יחד עם זאת, אני מאמינה גדולה מאוד של מקצועיות, ואתר מקצועי יהיה איכותי יותר מאתר שנבנה בידי חובבן.

 

 

בניית אתרים מותאמים לסוכנויות וחברות ביטוח

 

אם אתם בעלי סוכנות ביטוח או עובדים בחברת ביטוח, כדאי מאוד שתפקידו את בניית אתר האינטרנט שלכם בידיהם של בוני אתרים מקצועיים, גם אם יש אצלכם מישהו בחברה או בסוכנות שהוא "מבין במחשבים", עדיין, סביר להניח שהמקצוע שלו הוא איש ביטוח ולא איש מחשבים. כך גם בונה האתרים לא יפנה ללקוחות ויציע להם פוליסת ביטוח מטעמו. בכדי לבנות אתר לסוכנויות וחברות ביטוח צריך, כמובן, להכיר את עולם התוכן של ענף ספציפי זה. בונה אתרים מקצועי מתאים את תוכן האתר אל התחום של האתר הנבנה.

 

בבניית אתרים יש מספר כללים שנכונים ורלוונטיים לכל האתרים באשר הם, ויש כמובן עולם תוכן ספציפי לכל ענף ולכל תחום לו בונים את האתר שלו. כאשר מדובר בבניית אתר לסוכנויות וחברות בתחום הביטוח. צריך להתאים את הגרפיקה, את משפטי המפתח לתחום ספציפי זה. איש מקצוע בתחום יידע לצבוע את האתר בצבעים המתאימים, כאלה שישדרו ללקוח המצוי רוגע, שלווה, אמינות, יציבות, וביטחון. ויחד עם זאת, יתנו לו את כל המידע לו הוא זקוק לשם ביטוח חובה לרכב, ביטוח מקיף, ביטוח חיים ועוד.

 

 

מעבר לגרפיקה ולצבעים, האתר צריך להכיל את התוכן השיווקי המתאים, וזה צריך להיות כתוב על פי הכללים המתאימים, כך שגוגל ומנועי חיפוש אחרים ברשת יעלו אותו בין התוצאות הראשונות, ולא אי שם בדף מספר עשר, אליו לא מגיע כבר אף אחד.

 

שיתוף פעולה משמעותי בין בוני אתרים לאנשי הביטוח

 

בניית אתר הוא מעשה מרכבה אשר יש בו שלבים תכנוניים משמעותיים, לא כדאי לדלג על אף אחד מהם, אם רוצים להשיג את התוצאות המקוות, ולהפיק את התועלת המירבית מאותו אתר. כאשר מתכנים לבנות אתר על איש המקצוע בתחום בניית אתרים לשבת עם אנשי המקצוע בתחום התוכן שלו אמור האתר להיבנות. על אנשי התוכן, הבעלים בעתיד של האתר לשבת עם איש המקצוע בתחום המחשבים לשיחות שיאפשרו לו היכרות עם איתם ועם הענף שלהם, בכדי שהוא יוכל להתאים עבורם את האתר הנכון והרלוונטי ביותר עבורם. עליהם לפתח אמון רב בבונה האתר, לפתוח בפניו ולחשוף בפניהם את המסמכים האמיתיים של החברה, מצד אחד, ואת חלומותיהם ושאיפותיהם מצד שני. אלה אמורים להוות המטרה, והכיוון אליו הוא ישאף בהקמת האתר. כך, הוא יוכל לבנות עבורם אתר איכותי שיענה על הצרכים שלהם, וגם יוכל לבדל את האתר שלהם מאתרים של חברות מתחרות העוסקות באותו תחום. ואז, מי שמחפש לעשות ביטוח דירה, ביטוח בריאות, ביטוח חובה או ביטוח מקיף, יגיע אליהם ולא למתחרים שלהם.