ילד בגיל 5 כבר יודע להפעיל מוצרים אלקטרוניים, ניתן בהשגחת מבוגר לאפשר לו ללמוד ולחקור מכשירים שהם אינם מסוכנים לו כמו למשל מצלמה דיגיטלית. תוכלו ללמד אותו מגיל קטן כיצד לצלם תמונות במצלמה זו ולאפשר לו להיות צלם מקצועי לאחר מכן, תוכלו לשבת אתו מול המחשב ולעצב יחד אתו אלבום דיגיטלי מרהיב ביופיו. קנו לו במשך הזמן מצלמה דיגיטלית משלו שלא תהיה מאוד יקרה על מנת שירגיש עצמאות ויוכל להשתמש בה ולצלם את התמונות האהובות עליו. כדאי לקחת את ילדכם לאזור כמו אתר טבע מיוחד שיוכל לצלם את המקומות שהוא אוהב. באמצעות הטיול בטבע, ילדיכם ילמד ליהנות מהצילום והיא תהיה עבורו חוויה בלתי נשכחת. השימוש במצלמה הדיגיטלית במיוחד עבור ילדים הוא קל והתמונות מתקבלות לרוב מוצלחות.

הכנת אלבום דיגיטלי בשיתוף עם ילדיכם

אין בפק כי הילד יתלהב , במיוחד כשתהיה לו חווית יצירה של אלבום דיגיטלי, שהוא יוכל להפיק את המקסימום מחוויה זו, כשיש בה את היצירה , הדמיון והאומנות. הילדים בגילאים צעירים כבר הופכים להיות מומחים במחשבים, הם יודעים הרבה דברים ותופתעו כיצד הם ישלטו בתוכנות שונות במחשב כמו תוכנות של עיצוב אלבום דיגיטלי. הילד, לאחר שיצרתם אתו אצא ביום התמונות הדיגיטלי יראה אותו בגן או בבית הספר לחבריו ויספר להם על החוויות הנפלאות שהוא עבר מתהליך הצילום עד תהליך עיצוב האלבום הדיגיטלי הראשון שלו.

הילד יתחיל לעצב אלבומים בכוחות עצמו

אין ספק, כי החוויה תמצא חן בעיני הילד לאחר שהוא הבין מה מצלמה דיגיטלית ומחשב יכולים לעשות, הוא ימשיך ליצור אלבום דיגיטלי ויעצב אותו אפילו יחד עם חבריו, ואף ילמד אותם כיצד עושים זאת בקלות. הראו לו מה ניתן לעשות באמצעות התוכנות והמצלמה, למשל לוח שנה יפה ומיוחד עם התמונות שהוא צילם יוכל להיות נהדר עבורו ניתן להדפיס את הלוח בבית דפוס המומחה להדפסות דיגיטליות כך שלוח השנה ייראה מקצועי ומיוחד. הילדים יוכלו להשתמש באלבום תמונות דיגיטלי גם כמזכרת לסוף שנה ובמסיבת הסיום כל אחד יקבל אלבום כזה כשהוא מצולם עם חבריו לגן או לכיתה.