ניקיון בתים

האתר שלך מתחרה על המקום הראשון בגוגל ?

איך אתה מקדם את האתר שלך ?

למדת על ניקיון בתים ?

ניקיון בתים, שים את האתר שלך על המפה.

כולנו רודפים אחריו, כולנו רוצים להיות בקרבתו, כולנו מחפשים את הדרכים הנכונות לתפוס מקום טוב, איי שם למעלה, כן, אנחנו מדברים על הדף הראשון בגוגל ! המקום שכולם נכספים אליו, לגעת בתהילה.


flickr.com


ניקיון בתים, כי המקום הראשון, שמור לטובים ביותר.

מי אתנו לא חולם לתפוס את המקום הראשון בגוגל ? מי מאתנו לא חולם לתפוס חזק את כל המונחים, ומילות המפתח שנוגעים אליו ? כולם כולל כולם. כולנו גם יודעים, שאם אתה לא שם, אתה כמעט לא קיים.

אם להודות על האמת, מי בכלל טורח, ללכת להמשך חיפוש בדף השני, כאשר הוא לא מוצא את מבוקשות בדף הראשון ? הסטטיסטיקה מלמדת שרוב הגולשים, ממש לא טורחים לעשות זאת. וגוגל אכן לוקח בחשבון את הנתון הזה, הוא שומר את המקומות הראשונים, בדף הראשון .

ניקיון בתים, פירושו, עשו את הכול נכון כדי לתת לגולש שלכם את מה שהוא צריך, המידע הנחוץ, נוחות בגלישה, ממשק משתמש קל ונוח וכן הלאה. אם ניקיון בתים שלך בנוי בצורה טובה ונכונה, אין סיבה שלא תתמקם במקומות הראשונים. גוגל מזהה אצלך ניקיון בתים נכון, ומשבץ אותך במקום טוב. למעשה, הגולשים הם אלו שנותנים פה את הטון, ומשפיעים על המיקום של האתר שלך, שהרי הם אלו שנכנסים לבקר אצלך, קוראים לומדים ומבינים היטב מה אתה משווק, ואם מוצאים לנכון, לבסוף גם מבצעים הרשמה, או מבצעים הזמנה, זה לדוגמא דבר שגורם לגוגל להעריך מאוד את האתר, והוא מסמן אותו בתור אתר שעבר ניקיון בתים בצורה נכונה, ולהפך מזה, גוגל דוחק למטה, אתרים שלא מניבים פירות, ולא מספקים לגולשים את הנדרש.

אין ספק שלבנות אתר טוב, וליצור ניקיון בתים נכון,היא מלאכה לא קלה, היא דורשת זמן, מאמץ והשקעה, אבל אפשר לומר בפה מלא, ששכרה בצידה, והמיקום שלך יעיד על אופי ניקיון בתים שבחרת לך.