חייגו אלינו: 072-3380-635

ניהול קמפיין ממומנים

אחד מערוצי השיווק הנפוצים באינטרנט זהו ניהול קמפיין ממומנים. המטרה היא כמו בקידום האורגני – קידום האתר על ידי הגדלת תנועת הגולשים. הדבר נעשה על ידי פרסומות ברשתות הפרסום במנועי החיפוש. ניהול קמפיין ממומנים שונה במידה מהותית מהקידום האורגני בכך שהוא חושף בצורה מכוונת את הגולש אל התוצאות הממומנות.

הרשת מכילה אתרי אינטרנט לאין ספור בכל תחום שירות או נושא. רבים מאתרי האינטרנט שוקעים אי שם ואינם זוכים כלל לחשיפה. רוב הגולשים ולמעשה כמעט כולם, מעיינים רק בדף הראשון. ממחקרים שנעשו נמצא שישנם חמישה אחוזים של גולשים הטורחים לבדוק גם את הדף השני. אך אל הדף החמישי, השביעי, העשירי? אין סיכוי שמישהו מגיע. אם כן, מה יועיל לו לעסק אם האתר שלו שוכן לו אי שם בעמודים האחוריים?

ניהול קמפיין ממומנים – פרסום מהיר ויעיל של האתר
אז כדי להעלות את האתר ולהביא אותו לדף הראשון יש צורך לעמול קשה. צריך לחתור ולמצוא חן בעיני גוגל. זוהי לא מלאכה פשוטה. לגוגל טעם אנין במיוחד, עם חוקים וכללים ויש להאכיל אותו עם כפית ממש. לא תמיד יש לעסק את הזמן לעשות זאת והוא מעוניין לראות תוצאות מהירות ומידיות.  בדיוק לשם כך מציעות חברות קידום אתרים בגוגל גם את האפשרות של פרסום ממומן בגוגל. מדובר בפרסום מהיר ויעיל במיוחד אשר מצליח להקפיץ מיד את האתר אל הדף הראשון של גוגל.

ניהול קמפיין ממומנים – למי זה מתאים?
אז נכון שמדובר בקמפיין שאולי יהיה יקר יותר אך נדמה כי מדובר בהשקעה שווה לעסקים ספציפיים כמו לדוגמא עסקים שמציעים מוצרים עונתיים והם לא זקוקים למעשה לפרסום עקבי וקבוע או עבור בעלי עסק שמעוניינים להשקיע גם בקידום אורגני אך בד בבד הם רוצים ליהנות מפרסום עד שהפרסום האורגני יצליח לעשות את שלו.

Webeez מציע שירות של קידום אורגני לצד קידום ממומן.
מתעניינים על חברות קידום אתרים בגוגל ? הצוות המיומן והמקצועי שלנו ב – webeez יבצעו עבורכם את הקידום הרצוי בצורה הכי מתאימה לעסק שלכם. פרסום ממומן בגוגל כמו גם קידום אורגני, הכול כדי שהעסק שלכם ייהנה מחשיפה גבוהה יותר.

לקבלת הצעה מחיר מלא פרטים בטופס הבא