חייגו אלינו: 072-3380-635

קידום ממומן

גוגל מאפשרת לקדם אתרים באמצעותה בשתי דרכים. דרך אחת היא בקידום אורגני, קידום של ביטויי מפתח על מנת שיופיעו בתוצאות החיפוש הראשונות מה שנעשה על ידי מיטוב האתר והפיכה שלו לרלוונטי כמה שיותר עבור הגולשים והדרך השנייה היא באמצעות קמפיין ממומן. קידום ממומן גם הוא מתחלק לשתי אופציות, פרסום מודעות במנוע החיפוש של גוגל או פרסום מודעות ברחבי הרשת, מודעות מלל או מודעות כתובות. קידום ממומן הוא בעל יתרונות שונים כשהראשון בהם הוא מהירות הפרסום והוא יכול להתאים הן למי שמקדם באופן אורגני את האתר שלו והן למי שלא. הנה כמה יתרונות של הקידום הממומן שכדאי להכיר.

יתרונות הקידום הממומן

הנה כמה יתרונות של קידום ממומן, יתרונות למי שרוצה לפרסם את האתר שלו. הראשון הוא כפי שציינו מהירות הפרסום. לא צריך עבודה של חודשים כמו בקידום אורגני, כל מה שצריך הוא להקים קמפיין ותוך שעות אפשר לעלות לאוויר ולהציג מודעות בהתאם לביטויי מפתח שונים. יתרון נוסף הוא השליטה בתקציב. אפשר להחליט כמה רוצים להשקיע ולהתקדם לאט לאט בהתאם לתוצאות. אפשר גם לראות בדיוק אילו ביטויים שווים השקעה ואילו פחות ולשנות את הקמפיין כל הזמן. יתרון נוסף הוא התזמון של המודעות. בקידום אורגני אי אפשר לשלוט על התוצאות לעומת קידום ממומן שניתן להחליט מתי הוא יעבוד ומתי לא. כך לדוגמא אם אתם לא רוצים לפרסם את האתר שלכם בשבת, אתם יכולים בקלות להגדיר את זה והמודעות לא יוצגו בשבת (אפשר לתזמן גם לפי שעות)

קידום ממומן עושים עם Webeez

אם אתם רוצים לעשות קידום ממומן לאתר שלכם Webeez ישמחו לסייע לכם. קמפיין ממומן יכול להיות הצלחה גדולה אם הוא מנוהל נכון ויכול להיות גם בזבוז כסף משווע אם לא מכירים את המערכת ולא יודעים איך לנהל בצורה נכונה. בחברת Webeez ינהלו לכם את הקמפיין בצורה מקצועית, בצורה איכותית כזו שתחזיר את ההשקעה והרבה יותר. כל מה שאתם צריכים הוא לפנות לחברה ונציג מטעמה יחזור אליכם וייתן לכם פרטים נוספים על שירותי החברה.

אז קדימה למה אתם מחכים? פנו אלינו עכשיו וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית!

לקבלת הצעה מחיר מלא פרטים בטופס הבא